Tuesday , May 21 2019

Zhelinë: Fshatarja me tërfurk pengon kidnapimin e fëmijës së fqiut

32 vjeçari nga fshati Pallaticë i Tetovës ka paraqitur në polici tentim për kidnapim të djalit të tij të vogël, shkruan Fakte. Sipas tij, rasti ka ndodhur dje në mëngjes, derisa ai ka dërguar fëmiun në shkoĺlë.

Në një moment para tij është ndal një veturë Mercedes me targa të Shkupit, nga i cili kanë dalur katër persona dhe kanë tentuar ta rrëmbejnë fëmijën. Në atë moment është shfaqur fqinja me tërfurk në dore dhe me sukses i ka përzënë kidnapuesit. MPB po punon në zbardhjen e rastit./FAKTE.Net

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *