Saturday , June 19 2021

Zaev takoi Ahmetin, në 18:30 i drejtohet opinionit

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti po zhvillon një takim me liderin e Lidhjes Socialdemokrate Zoran Zaev.

Ashtu edhe siç dihet, në fokus të bisedimeve është formimi i Qeverisë së re dhe dalja nga kriza politike që ka ‘pushtuar’ Maqedoninë prej disa kohësh.

Ky takim vjen para konferencës për shtyp të kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *