Monday , May 20 2019

Vrasje në mes të Bllokut në Tiranë, 1 i vdekur, ka edhe të plagosur

Nje vrasje me arme eshte shenuar kete mbremje ne Tirane, ne zonen e ish-bllokut prane nje lokali, nder me te frekuentuarit ne kete zone.

Express meson se nje person ka humbur jeten ndersa ka edhe disa te plagosur.

Ngjarja ka shkaktuar panik tek qytetaret, te cilet ne keto ore te mbremjes jane te shumte ne rrugicat e ish-bllokut, per shkak te alternativave te shumta per “jete nate”.

Express meson se gjithcka ka ndodhur ne lokal, por informacionet jane ende jo te plota per shkak se ngjarja sapo ka ndodhur.

Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe ka ngritur pika te shumta kontrolli per te mundesuar kapjen e autoreve te dyshuar, ndersa hetimet pritet te hedhin drite mbi kete ngjarje te rende.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *