Wednesday , August 4 2021

Vizbeg-Shkup: Vdes edhe pasagjeri tjetër i lënduar mbrëmë në aksident

Ka ndërruar jetë edhe pasagjeri i dytë E.Gj.(58),  i cili mori lëndime të rënda në aksidentin e mbrëmshëm në Vizbeg të Shkupit, shkruan Fakte. Mbrëmë menjëherë pas aksidentit ndërroi jetë S.Sh.(48) i cili ngiste mjet të adaptuar në makinë për prerje të drunjve.

Deri tek aksidenti ka ardhur kur S.Sh. me makinën e tij ka goditur veturën Opel Vecrra të M.D.(57), pas çka është rrokullisur dhe si pasojë ka vdekur./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *