Wednesday , July 17 2019

Video-skandali në Durrës/ Plasin ujërat e zeza në mes të plazhit

Gjendja e rëndë e plazheve shqiptare dihet prej kohësh por mesa duket shqiptarët duhet të presin ende derisa një qeveri të vërë dorë.

Ish kryeministri Sali Berisha denoncon në faqen e tij të facebook-ut plasjen e ujërave të zeza tek Shkëmbi i Kavajës.

Ndërkohë që pushuesit po argëtohen në rërën e plazhit, ujërat e zeza dalin nga nëntoka duke kaluar mes për mes pushuesve dhe përfundojnë në det. I njëjti episod u përsërit vjet në Sarandë dhe shumë pushues ndërprenë pushimet dhe braktisën plazhin.

Postimi i plotë:

Nje miremengjes piktorit deshtak me gjirizet e Gjushit qe derdhen ne det tek Shkembi i Kavajes.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Plasin ujrat e zeza ne Durres tek shkembi kavajes

Video:
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *