Sunday , February 28 2021

Vajza e Presidentit Obama gjatë verës punon si kamariere në restorant

Në Shtëpinë e Bardhë, Sasha Obama, e bija e Presidentit amerikan përmbushte vaktet e saj ushqimore nga një staf kuzhinierësh që punonin për të.

Por në verë, vajza e madhe e Barack-ut, mëson se çfarë do të thotë t’i shërbesh të tjerëve duke punuar në një restorant me ushqime deti.

15-vjeçarja Sasha, tani po punon në restorantin e quajtur Nancy, që është i njohur për zonën për ushqimet e detit dhe milkshake.

Në foto duket vajza e Obamës me uniformën e punës që merr urdhërat nga klientët e urirtur.

Në restorant, Boston Herald raporton se Sasha ka përdorur emrin e gjatë të saj Natasha. Ajo aty mbrohet nga 6 agjentë sekretë që janë të vendosur përreth restorantit.

36DC2F9500000578-3722932-Nancy_s_Restaurant_Snack_Bar_Sasha_Obama_who_has_lived_eight_of_-m-48_1470288291956

36DFFF0A00000578-3722932-image-a-3_147032347091436DFFF0200000578-3722932-image-a-1_1470323453303

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *