Wednesday , July 17 2019

U nervozua Shkëndija, e demoloi Rabotniçkin 6:2

Pasi filloi me humbje, si duket u nervozua Shkendija dhe e demoloi Rabotniçkin 6:2 në ndeshjen e sotshme në Tetovë, shkruan Fakte. Pas holit të musafirëve në minutën e 11-të, filloi goleada e vërtetë e kuqezinjve.

Në tre minuta nikoqirët shënuan tre gola, ndërsa Ibraimi shënoi Hat Trick. Me meritë, Shkëndija mblodhi tre pikëy nga loja e sotshme./FAKTE

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *