Tuesday , April 20 2021

Transportonin libra shqip, pranga shoferëve të MPJ-së shqiptare në Greqi

Kanë qenë vetë autoritetet greke që kanë njoftuar arrestimin dhe që kanë komunikuar se në bordin e automjeteve kishte abetare dhe libra shqip.

Dy shoferët, të identifikuar si Altin Tafa dhe Agim Asllani, akuzohen për shpërndarje të materialeve propagandistike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *