Tuesday , May 21 2019

Therret shqiptari E.J., në metronë e Londrës

Një shqiptar është vrarë me thikë në një stacion metroje të shtunën në mbrëmje. Mediat britanike kanë identifikuar 35 vjeçarin shqiptar, si Edmond Jonuzi.

35-vjecari sipas policise, u gjet i plagosur ne gjendje te rende ne veri te Londres ne ora 09.45 te se dieles.

Ekipi i eksperteve kriminaliste dhe mjeket ligjore e shpallen te vdekur shqiptarin ne vendin e ngjarjes.

Rrethanat e krimit jane ende te paqarta ndaj zyrtaret e policise lokale lane publikuar nje numer telefoni dhe thirrjen qe kushdi qe ka pare dicka nga krimi apo autoret e tij, te njoftojne hetuesit per te ndihmuar zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *