Wednesday , July 28 2021

Therret me thikë një i ri në Saraj të Shkupit

Mbrëmë ka ndodhur një zënkë mes dy grupeve në Saraj të Shkupit. Katër persona, njëri nga të cilët ka patur pistoletë e një tjetër thikë, janë përleshur me dy mysafirë të restorantit ”Sheshi”, njofton Telegrafi Maqedoni.
Gjatë përleshjes, R. N (1994) është therrur me thikë dhe është dërguar për në spitalin e Shkupit. Atij i është dhënë ndihma mjekësore dhe është në gjendje kritike për jetë. Policia ka ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *