Sunday , April 18 2021

Thaçi: Biznesmenë shqiptarë me 500 të punësuar, detyrohen ta votijnë VMRO-në

“Ka biznesmenë shqiptarë që kanë deri 500 të punësuar, nderkohe që janë të detyruar nga qeveritarët t’i çojnë puntorët, të votojnë për VMRO DPMNE!”, ka thene per RTV “Dukagjinin”, lideri i PDSH-se Menduh Thaci.

Menjehere pas kesaj deklarate te kreut te PDSH-se, ka reaguar ne profilin e tij ne facebook, biznesmeni Azbi Nuredini.

“Hajde “bilbila” të OEMVP-së, që thireni në emër të biznesit shqiptar çilne gojë…, n n’mujshi folni kush janë këta bilmeza, që e kan shit b….n, për suksesin e tyre?

Nga heshtja e juaj dhe nga veprimet e të tillë “biznismenëve” pakurizorë të cilët për interesa të tyre nënshtrohen para politikanëve të korruptuar antishqiptarë, pasojat i vuan populli shqiptar në gjitha poret e jetës!

Marre nga facebook i Azbi Nuredinit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *