Të shtëna me armë zjarri përpara shkollës “25 maj” në Hasanbeg

Policia dje ka marrë njoftim se rreth orës 11.30 në lagjen Hasanbeg, përpara shkollës fillore “25 maj” një person i panjohur ka kërcënuar  me armë zjarri diku rreth 20 fëmijë të moshës së mitur. Më pas ai ka shtënë në ajër dhe është larguar. Të lënduar në incidentin nuk ka. Policia njofton se është duke punuar në kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rastit. /SHENJA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *