Tuesday , April 20 2021

Takimi i vëllezërve Xhaka, UEFA bën diçka të mrekullueshme (FOTO)

Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve në Twitter, ka postuar një foto të vëllezërve Granit dhe Taulant Xhaka.
“Dashuri vëllazërore”, ka shkruar faqja e UEFA Champions League në Twitter, përcjellë Fakte.

Dy kosovarët ishin startues sonte, duke u ballafaquar me njëri tjetrin edhe në garën më prestigjioze të futbollit evropian për klube.

Ndryshe, Graniti mposhti Taulantin 2:0, falë dy golave të Theo Walcott.

View image on Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *