Saturday , June 19 2021

Sulmohen edhe dy shtabe të LSDM-së

Mëngjesin e sotëm janë demoluar edhe dy shtabe regjionale të LSDM-së, kësaj rradhe kanë pësuar shtabet në Karposh të Shkupit dhe në Manastir.

Janë thyer të gjithë xhamat e dritareve dhe u është demoluar inventari, nga policia thonë se po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *