Wednesday , June 23 2021

Sot mot me diell, pasdite me vranësira

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vrenjtësira të vogla lokale, ndërsa gjatë pasditës vende-vende do të ketë mot jostabil dhe kushte per reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima, si dhe erë e përforcuar.

Temperaturat pritet të sillen prej 10 deri më 18 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri më 34 gradë cesius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, diell gjatë mëngjesit, ndërsa pasdite me shi të rrëmbyeshëm dhe me bubullima. Temperatura do të sillet prej 17 deri më 34 gradë celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *