Sunday , April 18 2021

SKANDAL: Gazetari Igor Trpeski thirrje për të bojkotuar Shkëndijën (foto)

Gazetari maqedonas i sportit Igor Tërpeski ka bërë thirrje të gjithë gazetarëve tjerë ta bojkotojnë çdo eveniment që ka të bëjë me Shkëndijën, pasi që një gatetar i SuperSportit të Shqipërisë e paska emëruar stadiumin e Shkupit “Arena Adem Jashari” dhe jo “Arena Filip Vtori”, shkruan Fakte. Nervoza e maqedonasve po rritet proporcianalisht sikur po rriten sukseset e klubit shqiptar të Tetovës në kualifikimet drejtë Europa ligës.

Ndryshe, Shkëdija edhe mbrëmë korri fitore me rezultat 2:0 ndaj Mlada Boleslav./FAKTE.Net

Untitled2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *