Monday , May 20 2019

Shqipet bëhen bashkë, me këtë video të veçantë Xherdan Shaqiri i uron datëlindjen Gashit

Reperi i njohur GASHI I cila ka prejardhjen nga Kosova sot feston datëlindjen e 29.

Urimet për të kanë qenë të shumta por më i veçantë ishte urimi nga ‘vëllai’ shqiptar, Xherdan Shaqiri, shkruan “Zëri.info”.

përmes një video të postuar në profilin e tij në “Instagram”, Shaqiri ka uruar Gashin për datëlindje duke e quajtur edhe vëlla.

Gashi o cili po zhvillon karrierë ndërkombëtare ka pranuar se me prejardhje është nga Kosova më saktësisht prindërit e tij janë nga Drenica dhe Mitrovica. /ZERI

Image

Image 

 

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *