Monday , January 21 2019

Shkup-Veles: Vdes një person në aksident rrugor

Pasditën e sotshme ka ndodhur një aksident komunikacioni në autostradën prej Velesi për Shkup, ku vozitësi i veturës ka humbur jetën, shkruan Fakte. Sipas informacioneve të para, pas tunelit në drejtim të Shkupit, vetura ka fluturuar nga rruga, dhe si pasojë vozitësi ka vdekur menjlherë.

Policia dhe organet e hetimit po vazhdojnë hetimet për të gjetur arsyen për aksidentin./FAKTE.Net

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *