Tuesday , October 23 2018

Shkup: Vdes kosovari Sh.H. (48) në aksident komunikacioni

Në një aksident komunikacioni të ndodhur në Shkup, ka vdekur një shtetas i Kosovës.

Rasti ka ndodhur pasditën e djeshme, në sheshin “Nikolla Karev, kur SH.H (48), duke drejtuar veturën “Mercedes” me regjistrim të Kosovës, ka humbur kontrollin dhe është përplasur për një shtyllë betoni.

Në gjendje të rëndë, shtetasi i Kosovës është dërguar në spitalin “Nënë Tereza”, ku është konstatuar vdekja e tij. /Telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.