Home Aktuale Shkup: Shqiptarët presin me protestë Han dhe Mogerinin “Drejtësia ka vdekur!”

Shkup: Shqiptarët presin me protestë Han dhe Mogerinin “Drejtësia ka vdekur!”

SHARE

Nga faqja zyrtare e facebook-ut “Drejtësi për Almirin” njoftojnë se me ardhjen e përfaqësuesve të BE-së, Johanes Han dhe Federika Mogerini  organizojnë protestë për drejtësi në Maqedoni, transmeton Portalb.mk.

Protesta, siç thuhet në njoftim do të fillojë në orën 09:15 para Kuvendit të Republikë së Maqedonisë.

SHARE