Saturday , June 19 2021

Sherr në TV21, Hoda-Grubit: Kur*at shesin moral në televizion

Ka plasur sherri në emisionin debativ “Click Plus” në TV21, kur Besim Hoda iu ka drejtuar deputetit të BDI-së Artan Grubi me fjalët “Kështu është kur kur*at shesin moral në televizion”, shkruan Fakte. Pas kësaj ka ndërhyrë udhëheqësi i emisionit duke kërkuar falje shikuesve për shkak se emisioni transmetohej drejtpërdrejtë.

Në debat flitej për aktualitetin politik dhe kombinimet e mundshme për formimin e qeverisë së re./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *