Sunday , April 18 2021

SHBA, vriten 3 policë në Luiziana

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA. 3 agjentë policie janë qëlluar dhe janë vrarë ditën e sotme.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Luiziana, SHBA në zonën e Baton Rouge.

Lajmi bëhet i ditur nga autoritetet vendore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *