Wednesday , April 21 2021

Së paku 22 të vdekur, gjysma e qytezës Amatriçe është zhdukur (foto)

Viktima, të tjerë të mbetur nën rrënoja dhe zona që nuk janë më. Ky është vetëm bilanci paraprak i pasojave që la pas vala e tërmeteve të fuqishme që goditën Italinë qendrore, transmeton Fakte.

Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti në Itali. Mediat italiane referuar autoriteteve raportojnë se numri i të vdekurve ka arritur në 21.

zemjo8

zemjo7

zemjo6zemjo5

 

zemjo4

 

zemjo3

zemjo2

zemjo1zemjo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *