Saturday , July 20 2019

Samsungu konfirmon se më 20 shkurt prezanton Galaxy S10

Gjiganti i teknologjisë, Samsungu ka konfirmuar se telefoni i saj i ri Galaxy S10 do të prezantohet më 20 shkurt në San Francisco dhe në Londër.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se Galaxy S10 vjen me pesë modele: Lite, vanilla, plus, si dhe dy modele modelet e saj të para 5G, transmeton Koha.net.

Këto pajisje pritet të dalin në treg në muajin mars.

GSMArena raporton se kompania pritet të zbulojë edhe telefonin e palosshëm, që me gjasë do të quhet Galaxy F, i cili pritet të kushtojë rreth 1770 dollarë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *