Wednesday , December 12 2018

Rrotullohet një veturë në qendër të Gjakovës, lëndohen 5 femra

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në Gjakovë, ku për pasojë janë lënduar pesë persona.

Dyshohet se për shkak të mospërshtatje të shpejtësisë, një veturë është rrotulluar në hyrje të qytetit.

Në vendin e ngjarjes ka dalur Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit.

Sipas informacioneve të para nga vendi i ngjarjes, të lënduara nga ky aksident janë pesë femra.

Pamjet e këtij aksidenti, janë publikuar në grupin “Marakli t’kerreve” në rrjetin shoqëror “Facebook”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.