Thursday , August 5 2021

Ronaldo: Championsi duhet të quhet CR7 Champions League

Cristiano Ronaldo është shpallur golashënuesi më i mirë i Ligës së Kampionëve dhe bëhet lojtari i parë që fiton pesë herë trofeun e famshëm evropian, përcjell Fakte.

“Kush ishte golashënuesi edhe një herë?”, ka pyetur Ronaldo, para se të thoshte: “Champions League duhet të quhet CR7 Champions League”

“E kam fituar pesë herë dhe përsëri jam golashënuesi më i mirë, nuk mund të jem i pikëlluar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *