Saturday , June 19 2021

Protestuesit antishqiptar “varrosin” Zaevin (foto)

Protestuesit antishqiptar kanë “varrosur” kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev. Në një pankartë protestuesit kishin ngjitur fotografinë e Zaevit dhe shkrimin “Kopil i Murtinos, të kam gjetur prift, të kam gërryer varrin”.

Ndryshe, këto protesta po bëhet për çdo ditë më të dhunshme. Sonte disa gazetarë u sulmuan fizikisht dhe për shkak të lëndimeve u dërguan në spital./FAKTE.Net

FB_IMG_1488320908371

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *