Wednesday , July 17 2019

Pozë familjare në Instagram, CR7 merr 1 milion “like” për 10 minuta

CR7 në palestër, CR7 në Liqenin e Komos, CR7 në stërvitje në Vinovo. Cristiano Ronaldo konfirmohet fenomen edhe në rrjetet sociale, percjell Fakte.

Fotoja e tij e fundit në Instagram, ku ka pozuar së bashke me partneren e tij Georgina dhe fëmijët në tarracën e vilës së tij në Torino, ka marrë 1 milion “like” brenda vetëm 10 minutave.

E gjithë familja e portugezit është veshur me fanelën e Juventusit, skuadrës së tij të re.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *