Wednesday , July 17 2019

Polici nga Manastiri ka pranuar se e ka kryer vrasjen në Prilep

Një pjesëtar i policisë 23 vjeçar nga Manastiri E.T. është vrasësi i 36 vjeçarit Bekir A. nga Manastiri i cili mbrëmë ishte vrarë në një fshat të Prilepit.

Këtë sot e konfirmoi zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski.

Sipas informacioneve, polici fillimisht e ka qëlluar tani më të ndjerin me 4 plumba dhe më pas e ka djegur.

Tek i vrari ka pasur edhe dokumente personale për identifikim.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *