Saturday , June 19 2021

Përfshihet nga flakët çerdhja e Shuto Orizares (FOTO+VIDEO)

Është përfshirë nga flakët çerdhja “8 prilli” e cila gjendet në Shuto Orizarë. TV SHENJA mëson se se rasti ka ndodhur rreth orës 1 e 20 minuta pas mesnate.

Në vendngjarje kanë ardhur ekipe të shumta të zjarrfikësve dhe të policisë.

Ende nuk dihet nëse zjarrvënia ka qenë e qëllimshme apo ka ndodhur vetëvetiu nga ndonjë arsye krejt të panjohur. /SHENJA/

cerdhja

cerdhja

17091030_1362372427159501_1963251904_o

17093087_1362372463826164_1657173062_o

17015405_1362372480492829_1756948398_o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *