Saturday , July 24 2021

Pas Besës, digjen edhe bilbordat e BDI-së (foto)

Bilborda të paguar nga partia shqiptare në pushtet BDI janë djegur në Shkup, shkruan Fakte. Persona akoma të panjohur për orgabet e rendit kanë djegur fotografitë gjigante të Ali Ahmetit dhe Ejup Alimit.

Ditë më parë në Shkup u dogjën edhe bilborda të Lëvisjes Besa. Tani për tani nuk është zbuluar kryerësi i asnjërës vepër, si dhe nuk jepen detaje nëse këto dy incidente parazgjedhore kanë lidhje të ndërsjelltë./FAKTE.Net

15175532_1284062491616913_1064066183_nzefotooo-640x360

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *