Tuesday , December 11 2018

Ngjarje si në filma, plaçkitësit futen me kallashë në terminalin doganor në Merdare

Katër persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë sot në terminalin doganor në Merdare për të plaçkitur një bankë.

Disa persona e kanë xhiruar nga afër ngjarjen, percjell Fakte.
Sipas dëshmitarëve, plaçkitja ka ndodhur rreth orës 14:00 ndërsa menjëherë është alarmuar Policia e Kosovës.

Nuk ka ende informacione nëse të dyshuarit kanë marr para në këtë rast. Në vendin e ngjarjes aktualisht ndodhen njësitet përkatëse të policisë të cilat po merren me hetimin e rastit./Indeksonline/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.