Thursday , December 13 2018

Mobilizohet Serbia, Vuçiq e Bërnabiq i drejtohen popullit në konferencë

Presidenti serb Aleksander Vuçiq është duke mbajtur një konferencë shtypi.

Në këtë konferencë ai po flet për taksën dhe gjendjen në veri, ku gjatë ditës së sotme u arrestuan katër persona lidhur me vrajsen e politikanit Oliver Ivanoviç.

Pjesë e konferencës është edhe kryeminstrja e Serbisë Ana Brnabic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.