Tuesday , April 20 2021

Milloshoski: Maqedonia është greke aq sa është ‘Alaska’ ruse (Foto)

Antonio Milloshoski pas deklaratës së djeshme të kryetarit të Greqisë Prokopis Pavlopus, në Facebook-in e tij shkruan se Maqedonia është greke aq sa Alaska është ruse, transmeton Fakte.

“Maqedonia është greke, aq sa Alaska është ruse. Por ende unë do të thoja se ka diçka frojdiane në nevojë të kryetarit Pavlopulos pikërisht në qytetin Voden të deklarojnë se Maqedonia është një dhe greke. Ai e di pse”, shkroi Milloshoski. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *