Tuesday , March 26 2019

MICKOSKI TAKON IVANOVIN, PASTAJ SHKON TEK ZAEVI

Pas pres-konferencës së kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ku takoi takim uregjent me presidetin Gjorge Ivanov dhe kryeministrin Zoran Zaev, i njejti menjëherë është nisur drejt presidentit Ivanov.

Ndërsa pas takimit me Ivanov, në ora 14.30, Mickoski do të takojë edhe kryeministrin Zaev në Qeveri.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *