Wednesday , April 21 2021

Me shumë dashuri, Dua Lipa uron Pavarësinë e Shqipërisë

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ajo është me origjinë shqiptare, dhe gjithmonë e pranon këtë fakt me shumë krenari.

Në 106-vjetorin e Pavarësisë, Dua nuk harron të urojë gjithë shqiptarët kudo që janë.

Në një postim në Instagram, Dua ka nxjerrë një video nga hera e fundit në Kosovë, me flamur në krahë. Dhe dy foto e mbështjellë me flamur, me të dashurin e saj Isaac Carew.

LEXO DHE :  Dogana/ Limaj: Ne ju kemi hapur dritaret, mos punoni me monopole

 

“Urime dita e flamurit Shqipëri, me shumë dashuri”, shkruan Dua Lipa në postim./E.B-dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *