Thursday , June 24 2021

Martohet Shkodran Mustafi

Shkodran Mustafi i ka dhënë fund beqarisë

Kampioni i botës me Gjermaninë, Shkodran Mustafi i ka dhënë fund beqarisë, pasi sonte është martuar në Gostivar.

Ai është martuar me bukuroshen Vjosa Kaba në një ceremoni ku po marrin pjesë shumë familjarë, miq dhe yje të sportit dhe artit. /Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *