Sunday , June 16 2019

“Malisheva” nga burgu: Secili politikan që ka lidhje me kurthin dhe na bje n’dorë, do rrhet e dërmohet!

Pjesëtari i Grupit të Kumanovës Muhamet Krasniqi, i njohur si Komandant Malisheve, ka reaguar në lidhje me rrahjen e dy ish zyrtarëve të lartë shtetërorë, Mile Janakievski dhe Spiro Ristevski, shkruan Fakte. Ai ka thënë se secili politikan që ka lidhje me kurthin, do të rrahet dhe dërmohet, nëse bje në duar të grupit.

“Secili politikan qe ka t boj me kurthin ..qe na bije n dore do te rrahet e do te dermohet nga cilido pjestar i grupit ton sote ju lumt djem se e kallxuat veten.
Spiro Ristevskin e grushtoj Lirim Krasniqi te lumte kushe.
Mile janakievskin e drushtoj Esat Kafegjolli ma keni zbardh ftyren.ne betejen nuk do ta ndalim pasi nuk pat deri sote shqiptar te marin hak per ne ne do ti ndeshkojm neper burg se ktu do na vijn .” – ka shkruar Malisheva./FAKTE

Secili politikan qe ka t boj me kurthin ..qe na bije n dore do te rrahet e do te dermohet nga cilido pjestar i grupit…

Publiée par Muhamet Krasniqi sur Jeudi 21 février 2019
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *