Tuesday , July 16 2019
LIVERPOOL, ENGLAND - AUGUST 07: Mohamed Salah of Liverpool during the pre-season friendly between Liverpool and Torino at Anfield on August 7, 2018 in Liverpool, England. (Photo by Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)

Liverpuli denoncon Salahun në polici, përdori telefon gjatë vozitjes

Liverpuli e ka lajmëruar në polici lojtarin e tyre Mohammed Salah. Kjo ka ndodhur pasi që Salah është parë duke përdorur telefon derisa po voziste, percjell Fakte.

Videoja e postuar në internet, tregon se si superylli egjiptas shihet duke përdorur telefonin derisa përreth tij ka një trafik plot vetura, përfshirë vetura që bartin fëmijët.

“Pas intervistimit, klubi ia ka dërguar policisë edhe xhirimin si dhe i aka sqaruar rrethanat se si ka ndodhur kjo”, është thënë në një komunikatë të Liverpulit.

“Faleminderit që na lajmëruat”, është thënë në mesazhin e policisë.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *