Friday , May 24 2019

LAJM I FUNDIT/ Bllokohet furgoni me drogë në Qafë-Thanë

Policia e Elbasanit dhe FNSH kanë bllokuar një sasi droge në Qafë Thanë.Droga është gjetur në një furgon, e cila ishte fshehur në shasinë  e makinës, percjell Fakte.

Mësohet se në këtë operacion  kanë marrë pjesë dhjetëra forca policore si dhe FNSH-ja. Ndërkohë ende nuk dihet sasia e drogës, e cila është bllokuar.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *