Monday , May 20 2019

Ky është i dashuri i Elvana Gjatës që u përfshi në sherrrin e përgjakshëm me pasoja fatale

Ervin Mata ishte në një lidhje me këngëtaren Elvana Gjata prej afro 2 vitesh, po asnjëherë emri i tij nuk ishte bër publik, deri mëngjesin e sotëm kur u mësuan autorët e përfshirë në sherrin e përgjakshëm në Bllok.

Ky që shihni në foto është 31-vjeçari Ervin Mata, i cili thuhet se merret me biznes.

Nga të dhënat e policisë është mësuar se Mata bahskë me bodigardin e Elvanës dhe shokun e tij, janë shpallur në kërkim policor për përplasjen me armë ku mbeti i vdekur Fabjol Gaxha, u plagos Ervis Martinaj, dhe Eljon Hato.

Image
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *