Saturday , December 7 2019

Kjo është deklarata e Shaqirit pas fitores së Liverpoolit

Xherdan Shaqiri debutoi sot edhe zyrtarisht tek Liverpooli, në fitoren e thellë, 4:0 ndaj West Ham Unitedit, shkruan Zeri.info.

Futbollisti kosovar u inkuadrua në lojë në minutën e 82-të në vend të Sadio Mane dhe u ndie jashtëzakonisht mirë për minutat që i pati në këmbë,

“Atmosferë e shkëlqyeshme sot në Anfield me një fillim perfekt të sezonit në Premierligë”, ka shkruar Shaqiri në rrjetet sociale.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *