Friday , May 24 2019

Kim Mehmeti: Edi Rama është “Linda Morina” e politikës shqiptare (video)

Analisti Kim Mehmeti i ftuar në studion e lajmeve të Ora News, ka goditur keq kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, duke e quajtur ate “Linda Morina” i politikës shqiptare, shkruan Fakte. Ai gjithashtu ka folur edhe për arratisjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Përballë gazetares Beti Njuma, Mehmeti u shpreh se Gruevski u arratis me ndihmën e shqiptarëve në Maqedoni dhe në Shqipëri./FAKTE

Kim Mehmeti: Edi Rama është "lindamorina" e politikës shqiptare

Kim Mehmeti: Edi Rama është "lindamorina" e politikës shqiptareShkrimtari dhe analisti Kim Mehmeti i ftuar në studion e lajmeve të Ora News, gjithashtu ka folur edhe për arratisjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Përballë gazetares Beti Njuma, Mehmeti u shpreh se Gruevski u arratis me ndihmën e shqiptarëve në Maqedoni dhe në Shqipëri…

Publiée par Kim Mehmeti sur Vendredi 16 novembre 2018

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *