Karposh, Shkup: 40 vjeçari dhunon vajzën 12 vjeçare

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur të premten në rrugën “Ivo Llolla Ribar” në Karposh të Shkupit, rreth orës 19 e 30. Sipas denoncimit të rastit nga P.S., vajza e saj 12-vjeçe është ndaluar pranë një personi të moshës 40-vjeçe, të cilit i ka kërkuar 20 denarë, ndërkaq ai ka pranuar, duke e lutur që ato të shkonte te garazhi, ku ia ka dhënë 500 denarë dhe e ka keqpërdorur seksualisht.
Nëna e vajzës e ka denoncuar rastin në orën 2:30. Policia merr masat e nevojshme./Tetova1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *