Tuesday , March 19 2019

Indi: Shembet ura, shtyp për vdekje 19 persona, 12 të tjerë lëndohen

Të paktën 18 persona kanë ndërruar jetë pas shembjes së një ure në Indi mbrëmjen e së mërkurës, përcjell Fakte.  Ura disa tonësh ka rënë mbi disa automjete duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to. Nga sa raportohet, ura ka rënë mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta.

At least 19 killed as under-construction flyover collapses in Varanasi

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *