Wednesday , August 4 2021

Haradinaj, Jashari, Apostolova e Lunaçek mblidhen në kafene për takim pune (Foto)

Trendit të rrjeteve sociale së fundmi i ishte bashkuar edhe kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari. Ai para pak minutash ka publikuar një fotografi ku gjendet në mesin e shumë fytyrave politike, përcjell Fakte.

Kryeministri Ramush Haradinaj, shefja e Zyrës së BE-së në Prishtinë, Natalya Apostolova, ish-raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Ulrike Lunaçek, ministrja e Mjedisit Albena Reshitaj janë personalitetet që gjendet në një tavolinë.

Ky duket të ketë qenë një takim pune, anipse të gjithë shihen duke shijuar kafetë në një ambient të disponueshëm dhe shoqëror.

“Në takim pune”, ka shkruar Jashari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *