Wednesday , August 4 2021

Haraçinë: Prishet fejesa, krisin pushkët, plagoset 31-vjeçari

Një person është plagosur me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Haraçinë. Bëhet fjalë për 31-vjeçarin A.S i cili është plagosur në pjesën e barkut dhe më pas është dërguar në Spitalin e Qytetit për kurim, përcjell Fakte.
Policia informon se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16.00 në rrugën “18” në Haraçin. Sipas të dhënave në 31-vjeçarin, ka shtënë I.V. për arsye se A.I ka prish fejesën me vajzën e tij. Policia njofton se po ndërmerr të gjitha masat për zbardhjen e rastit./AlsatM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *