Wednesday , August 4 2021

Greqi: Rrufeja goditi dhe dogji autobusin, nuk ka viktima

Rrufeja ka goditur autobusin e linjës urbane në Greqi dhe ka shkaktuar zjarr në të, shkruan Fakte. Në momentin e goditjes, në autobus kanë qenë shoferi dhe 12 udhëtarë, të cilët menjëherë kanë lëshuar të njejtin dhe nuk janë lënduar.

Autobusi ka qenë duke qarrkulluar në linjën Alekandropolis – Orestrijada./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *