Tuesday , August 20 2019

Gostivar-Kërçovë: 11 veta të lënduar në aksident

Njëmbëdhjetë persona po mjekohen në spitalin e Gostivarit pas aksidentit në komunikacion i cili ndodhi në magjistralen Gostivar-Kërçovë.

Pothuajse pas dy orë ndërprerje, komunikacioni është hapur për qarkullim të automjeteve në të dyja anët.

Sipas informacioneve të para nga ekspertiza e bërë, në aksidentin në komunikacion i cili ka ndodhur rreth orës 14:00, janë përplasur një minibus dhe dy vetura, percjell Fakte.

Një person i cili është në gjendje të rëndë është transferuar në Klinikën e Shkupit.Lexo po ashtu:

Aksident në rrugën Gostivar – Kërçovë, komunikacioni është ndërprerë (Foto)

Aksident në rrugën Gostivar – Kërçovë, komunikacioni është ndërprerë (Foto)

Policia po punon për konfirmimin e shkaqeve të aksidentit në komunikacion./Telegrafi

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *