Thursday , August 5 2021

Gostivar: Gjendet në rrugë trupi i pajetë i 21 vjeçarit nga f.Vërtok

Trup i pajetë i 21 vjeçarit I.A. nga fshati Vërtok, është gjetur në afërsi të pompës së benzinës “S Petrol” në Gostivar, shkruan Fakte. Sipas të dhënave policore, ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, ndërsa pas ekspertizës së parë është vërtetuar identiteti i viktimës.

Për mëmentin nuk bëhet i ditur shkaku i vdekjes si dhe motivet për të njejtën. Organet kompetente vijojnë hetimet për zbardhjen e rastit./FAKTE.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *